Jediný český interdisciplinární veletrh prezentující čerstvé výsledky vědy, výzkumu, vývoje a inovací na akademické i privátní půdě.

Každoroční vrchol sezóny VaVaI.

Prof. Jiří Drahoš
„Myslím, že je to dobrá příležitost k tomu, aby probíhal dialog mezi zástupci výzkumné sféry, univerzit, AV ČR s představiteli podnikatelské sféry. Takových příležitostí samozřejmě existuje víc, ale ten veletrh tomu dává jakýsi vrchol v sezóně. Jsem moc rád, že se koná.“


VVVI 2017 v číslech - 5 stěžejních tematických konferencí, na kterých vystoupilo 63 odborníků z výzkumné oblasti, podnikatelské oblasti a veřejné správy. Během 3 dnů veletrhu bylo uspořádáno 39 interdisciplinárních seminářů a workshopů. Na veletrhu se představilo 150 vystavovatelů a navštívily jej 4 tisícovky návštěvníků převážně z odborné sféry.


Veletrh Věda Výzkum Inovace má velkou přidanou hodnotu a je vidět, že druhý ročník je co do počtu vystavovatelů více než dvojnásobný oproti prvnímu. Takovéto setkání vědecké sféry a průmyslu je to, co opravdu hodně potřebujeme. Budu velmi rád, když dalším ročníkům budou přibývat vystavovatelé a návštěvníci takovým tempem jako letošnímu ročníku,“ sdělil ve své zahajovací řeči místopředseda vlády Pavel Bělobrádek.

BUĎTE V CENTRU DĚNÍ

Ing. Petr Očko, Ph.D.
předseda TA ČR
„Jako Technologická agentura jsme rádi, že tu jsme a budeme i nadále tento veletrh podporovat.“


Je pro nás velkou ctí, že záštitu nad III. ročníkem Veletrhu Věda Výzkum Inovace převzal místopředseda Evropského parlamentu JUDr. Pavel Telička. Vnímáme to jako závazek k přípravě opravdu pestré škály vystavovatelů a zajímavého odborného doprovodného programu.


Nosné téma

PRIHLÁŠKA VVVI 2018

Veletrh Věda Výzkum Inovace se stal partnerem celé řady soutěží, které probíhají v tomto a na začátku příštího roku. Jedná se například o již uskutečněné ocenění Nejlepší spolupráce roku 2017, očekávanou Firmu roku 2017, či Českou hlavu a Českou hlavičku 2017.

ČMRZB

ČMZRB bude Partnerem sekce "Podpora VaVaI"
v rámci VVVI 2018
.

Prezentujte se na VVVI 2018

NEJNOVĚJŠÍ VĚDECKÉ POZNATKY
SE ZAMĚŘENÍM NA JEJICH UPLATNĚNÍ V PRAXI

Vědecké poznatky

Veletrh Věda Výzkum Inovace je nejrychleji rostoucím veletrhem u nás, což dokládá i zájem o účast na něm takových subjektů jako je třeba americký Massachusetts Institute of Technology (nejlépe hodnocená univerzita na světě!) nebo skvělé rakouské science centrum Ars Electronica.

Společně tvoříme skvělou budoucnost

Věnujte nám prosím trochu svého času a vyplňte kratičký dotazník.

PRIHLÁŠKA VVVI 2018 KONTAKT