POZVÁNKA PRO NÁVŠTĚVNÍKY NA 1. a 2. 3. 2017
Předprodej vstupenek zahájen!
Vstupenky na druhý a třetí den veletrhu si můžete pohodlně zakoupit z Vašeho PC jednoduše přes www.vvvi.cz/vstupenky. Vstupenky pro dospělého stojí pouze 100,- Kč a pro studenty za 50,- Kč. Koupí získáte slevu na vstupné v průběhu veletrhu do VIDA! Science centra.
Doprovodný program, který Vás zaujme
"Spolupráce mezi akademickou a podnikatelskou sférou" - setkejte se s velmi zajímavými osobnostmi z univerzitního a podnikatelského prostředí na konferenci ve středu 1. března v 10 hodin.

"Startup - cesta k úspěchu" - chtěli byste se setkat s úspěšnými startupy a naučit se, jak správně založit, rozvíjet a z čeho financovat startup? Zúčastněte se konference ve středu 1. března ve 14 hodin. 

"Smart Region - Smart - City" - zajímáte se o chytrá technologická řešení firem, která zlepšují život obyvatelům obcí a měst? Přijďte na konferenci ve čtvrtek 2. března v 10 hodin. 

"Jak prakticky využít výsledků VaV" - přednáška řeší zlepšení komercializace výsledků VaV. Řešením je zapojení profesionálních obchodníků a organizace činností a práce s lidmi ve výzkumné organizaci. Zapojte se do semináře ve středu 1. března v 11 hodin. 

„Norské fondy a fondy EHP: Spolupráce s Norskem a Islandem ve vědě, výzkumu a vzdělávání, Zkušenosti a tipy z praxe“ - Workshop organizovaný Domem zahraniční spolupráce a Ministerstvem školství zaměřený na prezentaci a sdílení zkušeností z bilaterální spolupráce s Norskem a Islandem. Cenné zkušenosti si můžete vyslechnout ve čtvrtek 2. března od 13 hodin. 

Celý program veletrhu najdete
zde

Získejte nové projektové partnery

Zúčastněte se kooperační B2B akce "Dejte hlavy dopromady", domluvte si jednání na míru s konkrétními vystavovateli a získejte nové projektové partnery. Akce se uskuteční ve středu 1. března od 10:00 hodin. 
Záštita od předsedy Akademie věd ČR prof. Drahoše
S radostí oznamujeme, že předseda Akademie věd ČR prof. Ing. Jíří Drahoš, DrSc., dr. h. c. udělil záštitu letošnímu ročníku veletrhu.
Potřebné informace pro návštěvníky

Brány veletrhu se veřejnosti otevřou 1. března 2017 v 9 hodin. Stánky vystavovatelů bude možno navštívit po dobu dvou dnů (1. a 2. března) vždy od 9:00 do 18:00 hodin. Návštěvníci mohou využít parkoviště naproti hlavní bráně brněnského výstaviště. Vstup do areálu je zajištěn přes hlavní bránu. Veletrh se koná v pavilonu B. Občerstvení si návštěvníci budou moci zakoupit přímo v pavilonu B. Program veletrhu najdete zde.

Rychlé inovační rande pro vystavovatele veletrhu
Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) zve vystavovatele Veletrhu Věda, výzkum, inovace – inovační firmy, výzkumné organizace, inovační/technologická centra a další - k účasti na párovací akci Rychlé inovační rande. Cílem akce je posílit spolupráci a partnerství napříč regiony. Akce se koná 2. března od 10.30 do 12.00 hodin.

Více info o akci zde.

Vystavovatelé veletrhu - inzerce

Hlavní činností UNIS, a.s. je realizace projektů v investiční výstavbě zaměřené do oborů zpracování ropy a zemního plynu, petrochemie, chemie a energetiky v dodavatelské formě.

Divize letecká a pokročilého řízení (DAAC) společnosti UNIS zajišťuje plnou podporu obchodu, vývoje, testování a výrobního procesu v souladu s leteckými standardy. DAAC je zaměřena na vývoj  a výrobu leteckých produktů (avionické systémy, ECU / FADEC) a řídicích systémů pro kritické aplikace (letecký a automobilový průmysl).

Spolupracujeme na projektech s vysokými školami a na vědecko-výzkumných projektech v oblasti HW, SW , architektury systémů a embedded

Součástí jsou i akreditovaná zkušební laboratoř "VTP UNIS", která poskytuje plnou podporu testování elektronických zařízení (EMC zkoušky, klimatické vibrační zkoušky a HALT/ HASS zkoušky).

Máte blízko k lesu a chcete mít k němu ještě blíž? Chcete více rozumět svému lesu? Víte, že se dají vědecké poznatky uplatnit třeba právě ve vašem lese? Všechno, co potřebujete o lesích, najdete právě u nás – aktuální informace z lesnického a mysliveckého výzkumu využitelné pro praxi. V naší on-line webové poradně vám odborníci odpoví na veškeré otázky týkající se pěstování lesa, lesních škůdců, ochrany lesa, ekologie lesa či myslivosti. Navštivte nás veletržní stánek!

Další informace najdete na www.vvvi.cz.
Pokud máte nějaké otázky, napište nám na info@vvvi.cz nebo nám zavolejte na +420 603 810 923
Rádi Vám odpovíme.