Zahájení veletrhu místopředsedou vlády Pavlem Bělobrádkem
Letošní ročník Veletrhu Věda Výzkum Inovace bude zahájen místopředsedou vlády MVDr. Pavlem Bělobrádkem, Ph.D., MBA, který zároveň přednese klíčový příspěvek na konferenci "Rozvoj vědy, výzkumu a inovací 2017 - 2020". Více zde
Účast potvrdil také ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek
Účast na zahajovacím dni veletrhu 28. 2. 2017 potvrdil také ministr průmyslu a obchodu Ing. Jan Mládek, CSc. V rámci své účasti vystoupí na konferenci "Rozvoj vědy, výzkumu a inovací 2017 - 2020" s příspěvkem o podpoře MPO v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.
Vstupenky na zahajovací den je možné objednat na: vstupenky@vvvi.cz

Předseda České konference rektorů prof. Zima udělil záštitu

Tomuto ročníku udělil záštitu předseda České konference rektorů prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA. Záštitu naleznete zde. Této záštity si velmi vážíme, protože tím jsou vybízeny k účasti na veletrhu univerzity z celé České republiky. Prof. Zima náš veletrh také osobně navštíví. Nejste přihlášeni? Učiňte tak nyní! Vaši přihlášku jsme stále ještě schopni zadministrovat. 
Inovativní technologická firma Valeo vystavovatelem
Společnost Valeo, zabývající se inovativními technologickými řešeními pro automobilový průmysl, se stala vystavovatelem na připravovaném ročníku VVVI. Vyvíjí a automobilovému průmyslu dodává moderní technologie související se snižováním emisí CO2, se zlepšováním výkonu vozidel a s rozvojem intuitivního řízení.
Setkání škol a zaměstnavatelů

Získejte pro svou firmu či výzkumnou organizaci nové, kvalifikované odborníky. Zúčastněte se 2. 3. 2017 od 10 hodin "Setkání škol a zaměstnavatelů ze Zlínského kraje" (pozvánka zde), či následně 2. 3. 2017 od 13 hodin "Setkání škol a zaměstnavatelů z Jihomoravského kraje" (pozvánka zde). Kvalitní a odborně vzdělaní zaměstnanci jsou základem pro inovativní firmy i výzkumné organizace. 
Přehled prezentujících studentů a jejich příspěvků zde

Předání ocenění MM Science Journal za rok 2016 
 
Při příležitosti zahájení Veletrhu Věda Výzkum Inovace bude 28. 2. 2017 slavnostně předáno ocenění za nejlépe hodnocenou vědeckou publikaci v MM Science Journal za rok 2016. MM Science Journal je vědecký časopis, který vychází v angličtině ve vydavatelství MM publishing od roku 2008. Více zde
Základní možnosti, jak se na veletrhu prezentovat jsou:
  • výstavní expozice
  • účast na doprovodném programu
  • příspěvek na konferenci
  • propagační materiály
Pro aktivní účast v doprovodném programu kontaktujte: dolinska@vvvi.cz.
Časový harmonogram naleznete zde. 
Další informace najdete na www.vvvi.cz.
Pozvánka na VVVI 2017 .
Přihláška na VVVI 2017 .
Pokud máte nějaké otázky, napište nám na info@vvvi.cz nebo nám zavolejte na +420 603 810 923
Rádi Vám odpovíme.