Profesor Vladimír Mařík potvrdil účast na veletrhu
Pan prof. Ing. Vladimír Mařík, DrSc., vedoucí týmu zpracovatelů Národní iniciativy Průmysl 4.0, špičkový český vědec a ředitel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze, potvrdil svou účast na veletrhu. V rámci prvního veletržního dne vystoupí s odborným příspěvkem na konferenci "Rozvoj vědy, výzkum a inovací 2017 - 2020", která se uskuteční 28. 2. 2017 od 10:30 v pavilonu B na brněnském výstavišti. Konference se zúčastní reprezentanti ministerstev, vrcholní představitelé univerzit a špičkoví zástupci technologických společností.
Špičková IT společnost Flowmon Networks vystavovatelem
Brněnská firma Flowmon Networks, špičková společnost zaměřená na chytrá řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí se stala jedním z mnoha dalších velmi zajímavých vystavovatelů ze sféry technologických inovativních firem. Její zástupci vystoupí se zajímavým příspěvkem na konferenci "Startup - cesta k úspěchu", která se uskuteční ve středu 1. 3. 2017 od 14 hodin. 
Velmi zajímavý doprovodný program

Pro účastníky veletrhu je připravován poutavý doprovodný program. Každý den veletrhu jsou za účasti významných osobností připravovány 2 stěžejní konference na aktuální témata hýbající světem vědy, výzkum a inovací. Dále v rámci workgroupových míst jednotlivých sekcí (výzkumníci, aplikační firmy, mladá věda, podpora VaVaI) budou probíhat zajímavé semináře, workshopy a samostatné přednášky. Harmonogram doprovodného programu je dispozici ZDE.   

Poslední možnost inzerce v MM Průmyslovém spektrum za zvýhodněných podmínek

Účastníci veletrhu, využijte nabídku zvýhodněné inzerce v měsíčníku MM Průmyslové spektrum, který jakožto hlavní mediální partner VVVI 2017 vydává při příležitosti veletrhu speciální přílohu Věda, výzkum, inovace 2017. Prostřednictvím této přílohy můžete pozvat návštěvníky, které byste rádi potkali na VVVI 2017! Využijte tuto poslední možnost a kontaktujte nejpozději do 18.1.2017 
Bc. Gabrielu Jedličkovou - 606 826 295, 
gabriela.jedlickova@mmspektrum.com! 
Více informací naleznete ZDE.

B2B Brokerage event "Partners4Innovation"

Regionální hospodářská komora Brno v rámci evropského projektu Enterprise Europe Network pro Vás v rámci druhého dne veletrhu, středa 1. 3. 2017, připravuje kooperační B2B akci "Partners4Innovations". Tato B2B platforma Vám umožní nejen exkluzivní propagaci Vaší společnosti, Vašich produktů a myšlenek na webovém portálu akce, ale také možnost rezervace obchodních schůzek s vybranými vystavovateli či návštěvníky veletrhu v časovém předstihu. Naplánované schůzky se můžou odehrávat na Vašem stánku nebo u jednacích stolů v prostorách akce Partners4Innovation. Každý účastník obdrží včas svůj časový rozvrh schůzek. Více informací naleznete ZDE

Mladí, nadějní vědci na veletrhu
V rámci sekce "Mladá Věda" se veletrhu zúčastní mladí, velmi nadějní vědci a představí zde své vědecko - výzkumné projekty. Jedním z nich je Ing. Kateřina Šraitrová, která se zabývá termoelektřinou a termoelektrickými materiály. Více ZDE.
Základní možnosti, jak se na veletrhu prezentovat jsou:
  • Výstavní expozice,
  • účast na doprovodném programu,
  • příspěvek na konferenci,
  • propagační materiály.
Další informace najdete na www.vvvi.cz.
Pozvánka na VVVI 2017 .
Přihláška na VVVI 2017 .
Pokud máte nějaké otázky, napište nám na info@vvvi.cz nebo nám zavolejte na +420 603 810 923
Rádi Vám odpovíme.