VUT v Brně udělilo záštitu

Vysoké učení technické v Brně udělilo 2. ročníku Veletrhu Věda Výzkum Inovace záštitu. Rektor prof. RNDr. Ing. Petr Štěpánek, CSc. potvrdil svou osobní účast na slavnostním zahájením veletrhu.

Europoslanec Evžen Tošenovský potvrdil účast

Ing. Evžen Tošenovský, Dr. h. c., člen Výboru pro průmysl, výzkum a energetiku Evropského parlamentu, potvrdil svou účast na slavnostním zahájení veletrhu a v navazující odborné konferenci „Rozvoj vědy, výzkumu a inovací 2017 – 2020. Pan europoslanec má dlouholeté zkušenosti v oblasti transferu technologií, které nyní zúročuje ve své odborné práci v Evropském parlamentu. 

Mise ředitelů a vybraných studentů středních škol

Ve spolupráci s Odborem školství Zlínského kraje je na Veletrh Věda Výzkum Inovace 2017 připravována mise ředitelů a vybraných studentů středních škol ze Zlínského kraje. V rámci veletrhu se tak uskuteční "Setkání škol a zaměstnavatelů ze Zlínského kraje". Více informací naleznete ZDE.  

Sleva vystavovatelům na propagaci

V rámci speciální veletržní přílohy měsíčníku MM Průmyslové Spektrum nabízíme vystavovatelům unikátní slevu na inzerci. Více informací naleznete ZDE.

Nový partner

Partnerem Veletrhu Věda Výzkum Inovace se stala také International Federation of Investor Associations (IFIA). Díky této spolupráci se veletrh otvírá také zahraničním vystavovatelům a návštěvníkům. Více informací naleznete ZDE.

Základní možnosti, jak se na veletrhu prezentovat jsou:
  • Výstavní expozice,
  • účast na doprovodném programu,
  • příspěvek na konferenci,
  • propagační materiály.
Další informace najdete na www.vvvi.cz.
Pozvánka na VVVI 2017 .
Přihláška na VVVI 2017 .
Pokud máte nějaké otázky, napište nám na info@vvvi.cz nebo nám zavolejte na +420 603 810 923Rádi Vám odpovíme.